Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Žáci ZŠ Martinice ve vysílání rádia Kroměříž

Žáci ZŠ Martinice ve vysílání rádia KroměřížVe čtvrtek 22. 6. jsme měli s dětmi ze školní družiny program v Kroměříži. Navštívili jsme zámeckou zahradu a poté zavítali na exkurzi do rádia Kroměříž. Ujal se nás skvělý moderátor Matěj Neradílek. Děti si to v rádiu opravdu MOC užily a děkujeme Matějovi za hezká slova...

A MÁME ZA SEBOU DALŠÍ PARÁDNÍ NÁVŠTĚVU!

Dnes odpoledne k nám do Radia přijely na návštěvu děti z Martinic u Holešova! Dloooouho jsme u nás nezažili takovou milou návštěvu a nebál bych se říct, že už ani dlouho nezažijeme, navíc se pomalu blíží prázdniny a tak to letos byla nejspíš poslední družinová exkurze do Radia. Nutno však říct, že stála za to, už se opakuju, ale opravdu dlouho jsem neměl takovou radost, děti byly velmi slušně vychované, hodné, poslušné, zvídavé a pozorné, probrali jsme tedy společně, jak celé rádio funguje od zásuvky s přívodem elektřiny, přes všechny kabely, počítače a programy až po Matěje u mikrofonu, prohlédli jsme si nejen naši současnou kancelář, ale zavítali jsme i tak trochu do muzea a to na Scénu k akvárku, tam kde celé rádio Kroměříž 12.12.2012 ve 12:12 začalo vysílat! 

A tak jsme si zase chvíli byli blíž na RADIU KROMĚŘÍŽ! 

Milé tetu Renču a paní vychovatelku Zuzku a samo sebou všechny děti z Radia Kroměříž zdraví moderátor Matěj! 

P.S. Díky moc za veselé odpoledne a hezké dárečky! 

Pozdravy od této návštěvy uslyšíte v příštím týdnu ve vysílání Radia Kroměříž, na vše ještě předem upozorníme, tak dobře poslouchejte! 

Časy vysílání tedy... +- pár minut, jak to bude vycházet kolem písniček... 

STŘEDA 28.6        ČTVRTEK 29.6           PÁTEK 30.6        SOBOTA 1.7        NEDĚLE 2.7

07:10                         06:40                           07:10                      08:45                     09:30

11:40                         08:30                           13:30                      17:15                     15:30

14:45                         15:45                           19:45

19:45                         19:15