U příležitosti Dne dětí čekalo na děti základní i mateřské školy milé překvapení v podobě točené zmrzliny, která jim zpříjemnila tento sváteční den.
O sladké občerstvení se postaral pan Pospíšil, kterému patří velké poděkování a za jeho ochotu a podporu. Den dětí se tak nesl v radostné atmosféře plné úsměvů a dobré nálady.