Úvodní stránka > Aktuality > INFORMACE K VÝUCE OD 4. 1. 2021

INFORMACE K VÝUCE OD 4. 1. 2021

Datum konání:
4.1.2021

informujeme o průběhu výuky od 4. 1. 2021:

1., 2., 3.  ročník

• Od pondělí 4. 1. 2021 se mohou ve škole prezenčně vzdělávat žáci 1. - 3. ročníku.

• Děti se budou učit podle běžného rozvrhu hodin (je na stránkách školy), může být mírně upraven dle aktuální situace (např. pokud nebude možné jít v tělocviku kvůli počasí ven, budou zařazeny jiné hodiny a procházku zařadíme hned, jakmile to počasí dovolí), budou ale dodrženy počty hodin dle rozvrhu (začátek a konec vyučování).

• Dejte prosím dětem teplé oblečení jak do školy (bude nutno více větrat), tak i ven na vycházky.

• Družina a obědy jsou zajištěny.

• Na ranní družinu se budou děti scházet ve své třídě. Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy, jen v nejnutnějším případě a s rouškou.

• Dodržujeme běžná hygienická pravidla – mytí a dezinfekce rukou, stále nosíme roušky během výuky.  Proto prosíme, aby děti měly 2 - 3 roušky na den, každou v igelitovém pytlíku.

• Výuka bude stále probíhat na Obecním úřadě.

7. 3. Tomáš

Zítra: Gabriela
  • PROJEKTY

za vzděláním společně