V pátek 29.5.2026 se žáci 4. ročníku vydali na Dopravní hřiště v Holešově, aby si ověřili své teoretické znalosti pravidel silničního provozu v praxi. Vyzkoušeli si jak roli chodců, tak roli cyklistů. Na závěr byli od pana instruktora pochváleni, že jezdí rozvážně a opatrně, i když se občas nějaká drobná chybička objevila. Znalosti ještě trochu dotrénujeme ve škole, abychom byli na silnici v bezpečí.
Na fotografie se můžete podívat ZDE