Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Bavíme se s angličtinou 2024

Bavíme se s angličtinou 2024V úterý 11.5.2024  jsme se konal  další ročník  konverzační soutěže BAVÍME SE S ANGLIČTINOU v Rymicích. Letošní školní rok nás za žáky 4.ročníku reprezentovala Anežka Kabátová a za pátý ročník Jakub Menšík. Ten získal diplom za třetí místo, za které mu tímto ještě jednou gratulujeme a děkujeme žákům za reprezentaci. 

V rámci soutěže si žáci připravili vlastní zpracování tématu MŮJ TÝDEN A VÍKEND, které  představili porotě. Ve druhém kole si vylosovali jedno z témat ( předem daných), o kterém povykládali  několik vět. Na závěr zodpověděli několik jednoduchých otázek daných porotou.  Všech úkolů se žáci zhostili v rámci svých možností  výborně, jelikož  není jednoduché se prezentovat před cizími lidmi, obzvláště když je člověk nervózní.