Ve školní družině jsme si připomněli den včel. Pro děti byl připraven pestrý program plný naučných aktivit, díky kterým získaly mnoho důležitých informací o životě včel a jejich významu pro přírodu i člověka. Žáci plnili různé úkoly a soutěže např. pátrací hru ,, Kdo ukradl med?" Děti pracovaly ve skupinách a pomocí indicií a nápověd se snažily odhalit správného pachatele. Při aktivitě si procvičily nejen logické myšlení, ale také spolupráci a komunikaci ve skupině.
Díky těmto aktivitám se děti zábavnou formou dozvěděly mnoho užitečných informací o včelách a užily si společně strávený čas.
Na závěr nechyběla ani ochutnávka medu, na kterou se všichni velmi těšily.